Все для бассейна купить - A-POOLS

Безкоштовна доставка від
3 000 грн.

Доступні
способи
оплати

Працюємо
7 днів
на тиждень

Форсунки для басейну

Сьогодні на дачах та заміських будинках часто облаштують плавальну зону. Для неї потрібно не лише обладнати басейн, а й підготувати майданчик. Форсунки для басейну – це елементи, що допоможуть забезпечити правильну циркуляцію рідини. Вони обов'язково повинні бути, оскільки забезпечать ще й повернення води після очищення та підігріву назад у резервуар. Купити форсунки для басейну можна через інтернет в Україні за прийнятними цінами.

Як правильно підібрати форсунки для басейну?

Щоб купити форсунки для басейну, потрібно визначитися, в яких умовах та для яких цілей вони будуть використані. Існує велика кількість видів такого обладнання, але не всі обов'язково встановлюють у басейн. Форсунки обов'язково застосовують як для бетонних, так і для лайнерних резервуарів для плавання. При виборі варто враховувати розміри басейну і якість матеріалу. Найчастіше деталі роблять із пластику та нержавіючого металу, щоб вони прослужили довго у водному середовищі.

Перед покупкою варто оглянути кожну на предмет наявності тріщин та інших пошкоджень. Форсунки обов'язково встановлюються на стіни басейну та на дно. Є деталі, які купують для розваги та розслаблення після важкого дня. Це різні масажні та фонтанні елементи, так що при виборі важливо звернути увагу на функціонал та розміри.

Види форсунок та їх основні характеристики?

Завдяки встановленим форсункам у штучній водоймі можна керувати подачею води та рухом водних мас, щоб вода не застоювалася. Вони забезпечують правильний водообмін та розповсюдження хімічних елементів для знезараження по всьому басейну. Форсунки поділяють на 4 основні види.

  1. Стінові. Вони бувають двох типів: для подачі рідини та для підключення вакуумного пилососа до басейну. Перші подають відфільтровану воду назад у басейн, а потім повторюють цикл. Вони забезпечують очищення води в процесі купання без зливу та набору нової рідини. Їх можна встановлювати в басейнах з плитковою, плівковою або композитною обробкою.
  2. Пилососні. Їх застосовують у переливних чашах. До такого елемента приєднують кілька деталей: шланг, штангу, щітку. Це забезпечує чистку забруднень.
  3. Донного типу. Така форсунка використовується у басейнах переливного типу та монтується на дні. Принцип роботи полягає в тому, що в момент, коли вода починає витікати за борти, вона потрапляє в спеціальні лотки переливу, а потім може бути знову подана в басейн після фільтрації. Такі лотки важливо встановити по всьому периметру басейну.
  4. Гідромасажні. Вони використовуються не завжди, і не обов'язкові, тому встановлюються на розсуд замовника. Аеромасажні елементи використовуються для випускання легких бульбашок повітря у воду, гідромасажні випускають сильний струмінь води, а комбіновані створюють повітряно-струмові потоки.

Встановивши форсунки в басейні, вдасться не лише очищати воду та спрямовувати потоки води, а й обладнати СПА-зону для сім'ї.

Де купити форсунку гідромасажну для басейну?

Форсунки різних типів продаються на сайті інтернет-магазину A-Pools Дніпро. Вони можуть бути використані і для каркасного басейну, у разі потреби. Консультанти допоможуть визначитися з вибором та дадуть відповіді на всі запитання. На замовлення можна придбати елементи від будь-якого популярного виробника. Компанія працює тільки з перевіреними постачальниками, які вже здобули довіру керівництва та клієнтів. Ціна залежить від того, який вид форсунки потрібні покупцеві. У каталозі під кожним фото вказана докладна інформація про деталі для зручності клієнтів.